Lietuvos diskgolfo taurėje – sensacinga meistro pergalė

Savaitgalį Kaune esančiame Neries krantinės parke įvyko antrasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas. Varžybos, kuriose rungėsi 38 sportininkai iš Zarasų, Jonavos rajonų, Kauno ir Vilniaus, baigėsi netikėta kauniečio Raimondo Mikalkėno pergale.

R. Mikalkėnas, turintis teisę varžytis ne tik meistrų (40+ amžiaus), bet ir didžiųjų meistrų (50+ amžiaus) grupėse, nugalėjo ne tik savo divizione, bet ir pasiekė absoliučiai geriausią varžybų rezultatą, aplenkdamas tiek 2016 metų Lietuvos čempioną Mindaugą Pošių, tiek du kart Baltijos šalių ir keturiskart Lietuvos čempioną Gabrielių Gricių (abu iš Vilniaus).

Taurės įskaitoje – įtempta situacija

Kiekvienas žaidėjas Lietuvos taurės turnyre kovoja dėl pergalės savo divizione ir absoliučioje Taurės įskaitoje, kurios nugalėtojas iškels Lietuvos diskgolfo taurę. R. Mikalkėno pergalė leido jam meistrų divizione pasivyti po pirmojo etapo pirmavusį vilnietį Tadą Ūselį. Be to, Kauno etapo nugalėtojas pakilo į trečiąją vietą Taurės įskaitoje, kurioje pirmauja G. Gricius, minimalia persvara lenkiantis M. Pošių.

Atvirajame divizione, kuriame nėra jokių amžiaus apribojimų ir varžosi stipriausi žaidėjai, po antrojo etapo – dvivaldystė. Po pergalę etape ir po antrąją vietą turintys G. Gricius ir M. Pošius dalijasi pirmąją vietą. Trečias – Pranciškus Gricius, iškovojęs trečiąsias vietas abiejuose Taurės etapuose.

Meistrų diviziono įskaitoje po dviejų etapų, po pirmą-antrą vietas besidalijančių R. Mikalkėno ir Kauno etapo „bronzinio“ prizininko T. Ūselio, rikiuojasi D. Gricius, Kaune tarp meistrų iškovojęs antrąją vietą. Vos pora taškų nuo D. Griciaus atsilieka pirmojo etapo nugalėtojas Miroslavas Jurgelevičius iš Šveicarijos (Jonavos raj.).

Merginų ir vaikų divizionuose po antrąją pergalę iškovojo ir smarkiai nuo konkurentų atitrūko Mireta Jurgelevičiūtė (Šveicarija, Jonavos raj.) ir Aidas Stončius (Vilnius). Merginų bendrojoje įskaitoje antrą trečią vietas dalijasi Austėja Survilaitė (Barborlaukis, Jonavos raj.) ir Anna Riekstina (Latvija). Vaikų divizione antrą-trečią vietas dalijasi sesuo ir brolis Ieva ir Vasaris Navickai iš Nedožinkos (Zarasų raj.).

Iš viso Lietuvos diskgolfo taurės turnyre bus žaidžiami penki etapai. Trečiasis vyks gegužės 21 d. seniausiai (2003 m.) įkurtame Lietuvos diskgolfo parke Nedožinkoje, Zarasų rajone.

Lietuvos taurės II Kauno etapo prizininkai

Atvirasis divizionas

1. Mindaugas Pošius (Vilnius), 112, par -10

2. Gabrielius Gricius (Vilnius), 113 metimų, par -9

3. Pranciškus Gricius (Vilnius), 123, par +1

Moterų divizionas

1. Mireta Jurgelevičiūtė (Jonavos raj.), 144, par +22

2. Austėja Survilaitė (Jonavos raj.) 170, par +48

3. Ieva Gogolevaitė (Jonavos raj.) 177, par +55

Meistrų 40 metų ir vyresnių divizionas

1. Raimondas Mikalkėnas (Kaunas), 111, par -11

2. Darius Gricius (Vilnius), 120, par -2

3. Tadas Ūselis (Vilnius), 122, par 0

Vaikų iki 15 metų divizionas

1. Aidas Stončius (Vilnius), 160, +38

2. Vasaris Navickas (Zarasų raj.), 183, par +61

3. Ąžuolas Survila (Jonavos raj.), 195, par +73

18 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.