Studentai iki paryčių naktinės „MRU naktyje“

Organizatorių nuotr.

Penktus metus iš eilės Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybė (MRUSA) tęsia tradiciją rengdama nemokamą studentų naktinį festivalį „MRU naktis“. Kiekvienų metų pavasarį šiame renginyje vyksta sunkiai suskaičiuojama gausa įvairiausių pramoginių, sportinių ir edukacinių užsiėmimų. „MRU naktis“ kasmet plečiasi ir pritraukia vis daugiau žmonių. Studentai ketvirtadienį naktinės nuo 21:30 val. iki pat 6 val. ryto.

Šiemet „MRU naktyje“ šventės akcentais taps komikų grupės „Humoro klubo“, Seimo narių Gabrieliaus Landsbergio, Aušros Maldeikienės, talentingų muzikantų „Baltasis kiras“ ir Lietuvos futbolo rinktinės saugo Manto Kuklio apsilankymai. Čia netrūks prizų, medalių ir staigmenų, o apie miegą niekas net nespės pagalvoti.

Renginys atviras ir nemokamas visiems. Konkurso programos tvarkaraštį rasite čia.

Sportui dėmesio netrūks

MRU akademinė bendruomenė žinoma dėl meilės sportui. Taigi, krepšininkai dalyvaus 3x3 turnyre, merginos ir vaikinai varžysis tritaškių konkursuose bei naktinio krepšinio varžybose. Vyks rankų lenkimo varžybos ir ne šiaip kokios, o kartu su Lietuvos rankų lenkimo federacija.

Sertifikuota Zumba instruktorė Viktorija ves nemokamus fitneso užsiėmimus, kurių metu akcentuojamas šokis ir Lotynų Amerikos skambesiai. Šios treniruotės metu galima sudeginti net iki 1000 kcal !

Vyks vertingi susitikimai

Sakoma, jog didžiausias turtas yra patirtys ir pažintys, todėl „MRU naktyje“ pasirodys žmonės, norintys pasidalinti sukaupta patirtimi. Verslininkas ir sporto entuziastas Vadimas Zizas pasakos apie tai, kaip tvirtai imtis siekti savo tikslo ir kaip išmokti nesiklausyti į nereikalingas aplinkinių šnekas.

Seimo narė, aštrių replikų mėgėja Aušra Maldeikienė dėstys mintis apie pilietiškumo svarbą visuomenei, o Gabrielius Landsbergis prisimins savo studijų metus bei papasakos ką veikia šiandien. Visi susitikimai atviri ir jų metu bus galima uždavinėti klausimus, todėl jau galite pradėti juos galvoti.

Mėgstantys keliones ir iššūkius rinksis klausyti trijų keliautojų iš VU pasakojimų apie pašėlusią kelionę po Europą be pinigų ir ryšio priemonių. Sporto mylėtojai ir ne tik galės sužinoti apie futbolininko kelią iš pirmų lupų, kuomet auditorijos priekyje kalbėti stos Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas Mantas Kuklys.

„Gyvoji biblioteka“ kvies skaitytojus klausytis dar negirdėtų istorijų. Šios nevyriausybinės organizacijos šūkis „ Kiekvienas žmogus turi istoriją, bet ne visos istorijos telpa knygose“. Renginyje išgirsite žmonių įdomius pasakojimus apie savo nutikimus, o galbūt ką nors papasakosite ir jūs?

Rašytoja Eglė Zakaraitė pristatys naujausią savo knygą „Kaip tapti dama“, o išsiilgę turiningų ir karštų diskusijų, rinksis diskutuoti apie JAV prezidentą Donaldą Trumpą.

Intriguojančios pramogos

10 autobusu į MRU atvyks „Humoro klubo“ komanda. Šie pristatys naują programą „Keturi tenorai“.

Merginos Avon makiažo pamokoje aiškinsis kaip tinkamai pasidažyti ir neperlenkti lazdos. Be viso to, bus renkama karščiausia porelė, kuri laimės kruizo bilietus.

Kūno meno mylėtojai turės progą „išdurti“ draugus ir pasidaryti laikiną henna tatuiruotę. Tatuiruočių meistras Vaidas Plytnikas atskleis savo darbo ypatumus bei pasakos apie kitas įdomybes.

Nemokamoje K-Pop pamokoje bus galima išmokti pagrindinių šokio judesiukų ir galbūt sudalyvauti K-pop festivalyje.

Azijos kultūros pažinimas

„AnimeWeekend“ renginių ciklo komandos nariai supažindins su vienu populiariausių Japonijos kultūros elementu – anime animacija. MRU Azijos centras atskleis Kinijos kultūros paslaptis drauge su Tai Chi meistru Liang Wenming. Bus žaidžiami žaidimai, kuriuos praves kinų kalbos dėstytoja Yang Libing.

Skonių jūra

Išalkę naktinėtojai norės naktipiečių, todėl bus galima apsilankyti Azijos šalių maisto prekių krautuvėlėje, kur bus skanėstų ir egzotiškų prekių. Drąsiausiems Karaliaus Sedžiongo institutas surengs aštrių makaronų iššūkį.

Smaližiai turės progą skanauti tikrus natūralius belgiškus vaflius, o kavos megėjai miegą į užribį nustums atsigėrę itin gardžios kavos.

Azarto ir žinių mėgėjai nenuobodžiaus

Vyks protmūšis su Sigitu Bražėnu, taip pat protų kovos muzikos srityje, bus žaidžiamas „Bingo“ žaidimas, veiks stalo žaidimų kampas, kuriame bus galima žinovams padedant išmėginti net per 30 žaidimų, o panorėjus bus galima jų ir įsigyti. Veiks ir studentų pamėgtas sportinio pokerio turnyras.

„MRU Naktis“ – balandžio 27 d. nuo 21:30 val. Mykolo Romerio universitete (Ateities g. 20).

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.