Sostinėje sparčiai gerinama dviračių infrastruktūra

Sostinės gyventojams vis dažniau vietoj automobilio renkantis dviračius, nuspręsta plėsti šių transporto priemonių infrastruktūrą. Šiais metais planuojama nutiesti dar 17 km naujų dviračių takų.

Vilniaus savivaldybės duomenimis, naujų takų tiesimo darbų bus imtasi jau po keleto savaičių. Pasak miesto mero Remigijaus Šimašiaus, nauji dviračių takai sujungs Pilaitę su Konstitucijos prospektu, planuojama atnaujinti ir Narbuto bei Ukmergės gatvėse esančias specialias dviračių juostas. Toliau takų atnaujinimo darbai bus tęsiami Verkiuose, Žvėryne, Balsiuose, Lazdynuose ties Oslo gatve ir ties taku Trakų kryptimi, kur bus panaudojamos iš ES gautos lėšos.

Naujus, daugiau nei 2 km ilgio dviračių ir pėsčiųjų takus planuojama įrengti tarp Vingio parko ir Geležinio Vilko tiltų, kartu sutvarkant apšvietimą ir požemines komunikacijas. Patogia kelione dviračiu galės džiaugtis ir mėgstantys pasivažinėti Antakalnio rajone – čia planuojama nutiesti daugiau kaip kilometro ilgio taką, sujungiantį šilo tiltą su trasa, einančia link Antakalnio žiedo. Geros žinios laukia ir Santariškių rajone gyvenančiųjų dviračių mėgėjų – naujai tiesiamoje Santaros gatvėje nusidrieks dviračių takas, jungiantis Molėtų plentą ir Santariškių gatvę.

Skaičiuojama, kad bendros investicijos į dviračių ir dalies pėsčiųjų infrastruktūros gerinimą šįmet sieks daugiau kaip 3 mln. eurų. 

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.