Vilniuje iškils nauja mokykla

Į švietimą sparčiai investuojanti Vilniaus savivaldybė ir toliau bando pagerinti švietimo įstaigų kokybę ir efektyvumą. Jau iki 2019 metų vidurio greta dabartinės Gabijos gimnazijos planuojama pastatyti Gabijos progimnaziją, siekiant išspręsti dviem pamainomis besimokančių 1-12 klasių moksleivių problemą.

Pasak švietimo, kultūros ir sporto departamento direktoriaus Algimanto Pakalniškio, dėl perpildytos mokyklos galimai kenčia vaikų mokslo kokybė, o su didelėmis auditorijomis pedagogams dirbti - sunku. Pastačius naują mokyklą šalia perpildytos Gabijos gimnazijos, pastarąją planuojama skaidyti į gimnaziją ir progimnaziją, taip paskirstant Pilaitės rajono vaikų srautą į dvi švietimo įstaigas.

Tikimasi, jog darbai bus pradėti jau šių metų pabaigoje, o atrinkus statybų laimėtoją, naujas gimnazijos padalinys bus pastatytas maždaug per pusmetį.

Prie šių investicijų kol kas neprisideda Švietimo ir mokslo ministerija, todėl tai – didelės našta Vilniaus miesto savivaldybei. Pirminiais duomenimis, šios naujos įstaigos statybos miestui turėtų kainuoti apie 11,5 mln. eurų.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.