Pagerėjus kelių būklei vairuotojai vis rečiau renkasi saugų greitį

Praeitą savaitę Lietuvos keliuose vykdyta Greičio maratono akcija, kurios metų buvo fiksuojami saugaus greičio pažeidimo atvejai. Šios akcijos, drausminančios greičio ribojimų nepaisančius eismo dalyvius, metu buvo užsifksuota virš 10 tūkst. pažeidimų.

Greičio akcija vykdyta balandžio 17–23 d. visos Lietuvos keliuose. Daugiau nei pusė greičio pažeidimų atvejų užfiksuota vien kelyje Via Baltica, kur greičio radarai iš viso užfiksavo 5 303 pažeidimo atvejus.

Prie greičio matavimo akcijos taip pat prisidėjo ir keliuose patruliuojantys pareigūnai. Rankiniais greičio matuokliais tikrinę transporto priemonių greitį jie praeitą savaitę nustatė net 676 kelių eismo taisyklėse nustatyto greičio pažeidimus. Naujausiais policijos duomenimis, net 27 transporto priemonių vairuotojai leistiną greitį viršijo daugiau nei 50 km/val, o trečdalis užfiksuotų pažeidėjų - 248 vairuotojai - greitį viršijo nuo 20 ir 30 km/val.

Akcijoje Greičio maratonas dalyvavo net 16 šalių iš visos Europos, keliuose patruliuojant daugiau nei 10 tūkst. pareigūnų.

Iš viso Europoje stacionariais greičio matuokliais buvo užfiksuoti 62 142 greičio viršijimo atvejai, o pareigūnai patikrino daugiau kaip 1 mln. transporto priemonių bei nustatė 19 615 eismo taisyklių pažeidimų t.y. eismo taisykles pažeidė apie 19 proc. vairuotojų.

12 labai gerai
Актуальность
12
(1 įvertinimas)
12.0

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Актуальность
0/12
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.