Sostinėje startuos „Šeimų laisvadieniai ant dviračių”

Siekiant paskatinti vilniečius daugiau laiko praleisti su šeima, „Sveikas miestas“ kviečia į organizuojamus „Šeimų laisvadienius ant dviračių”. Organizatorių teigimu, ši iniciatyva galėtų tapti ne tik puikia pramoga visai šeimai, tačiau ir skatinti saugias bei atsakingas keliones dviratėmis transporto priemonėmis.

Laisvadienių ant dviračių metu šeimoms planuojama vesti specialias pamokėles, kurias sudarys ne tik saugaus važiavimo teorija, bet ir praktiniai patarimai. Bus aptariamas tinkamas inventorius kelionei tiek su neseniai gimusiu, tiek su vyresnio amžiaus vaiku. Renginio dalyviams taip pat bus suteikta galimybė išbandyti specialiai sudarytus maršrutus ir atrasti bendraminčių, entuziastų. 

Kiekvieno laisvadienio ant dviračio metu dalyviai galės išbandyti 15-25 km. maršrutą, kurį įveikti jie turėtų per maždaug trejetą valandų. Renginyje laukiamos ir šeimos su vaikais nuo 3 metų amžiaus.

Pirmasis ,,Šeimų laisvadienis ant dviračių” važiavimas vyks gegužės 6 dieną (šeštadienį) nuo 12 val. iki 15 val. Kiti žygiai bus organizuojami birželio 17 d., liepos 15 d., rugpjūčio 19 d. ir rugsėjo 9 d. tuo pačiu laiku.

Susibūrimo taip pat nesikeis – dviračių entuziastai laukiami prie Vingio parke esančios estrados. Ogranizatoriai informuoja, jog renginyje dalyvaujantys dviratininkai privalo turėti: techniškai tvarkingą dviratį, šalmus, šviesą atspindinčią liemenę arba priekinį ir galinį žibintus, dviračių kėdutes, jei vaikas dar nevažiuoja pats.

Renginys - nemokamas.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.