„Iphone 8“ parduotuvių lentynas gali pasiekti tik po Kalėdų

Nuotr. pixabay.com

Šie metai yra ypatingi prekės ženklo Apple gerbėjams, kadangi būtent šiemet vienas mobiliujų įrenginių rinkos lyderių Iphone švenčia savo dešimtąjį gimtadienį, šia proga žadėdamas kai ką netikėto ir stebinančio savo klientams. Nors oficialių duomenų kada, kas ir kaip dar nėra, tačiau, kaip ir kasmet artėjant rugsėjui (būtent šį mėnesį Apple pristato savo metų naujienas), šiemet internetas mirga gandais, spėliojimais bei neva nutekinta oficialia informacija apie naujausią produkciją. Būtent šiomis dienomis viso pasaulio dienraščiai ėmė skelbti šviežiausius gandus, susijusius su artėjančia Iphone flagmano pristatymo diena. Taigi štai svarbiausios ir garsiausiai aptarinėjamos naujienos:

Išleidimo data

Nors nekantriausiems gerbėjams tai skaityti gali būti pernelyg skaudu, tačiau naujausi gandonešiai praneša, jog Iphone 8 telefono teks luktelėti kiek ilgiau nei įprasta, o Kalėdų senelis, ko gero, išsvajotojo išmaniojo įrenginio po eglute nepaliks net ir tiems, kurie visus metus stengėsi būti labai geri. Manoma, jog jubiliejinis Apple produktas pasirodys ne rugsėjo mėnesį, kaip buvo įprasta iki šiol, o vėlyvą spalį, gal net lapkritį, tad parduotuvių lentynas jis pasieks tik dar po kurio laiko.

Naujoviškas dizainas

Svarstoma, kad būtent tai ir yra Iphone 8 pristatymo vėlavimo priežastis. Vienaip ar kitaip pagaliau Apple žada visiškai atnaujintą dizainą su stikliniu korpusu (kaip Iphone 4) ir nuo krašto iki krašto besitęsiančiu OLED ekranu, o tai reiškia tik viena - nebeliks namų mygtuko. Yra galvojančių, kad šis pagrindinis mygtukas kartu su piršto antspaudo nuskaitymo funkcija gali būti perkeltas tiesiai į ekraną, o pats ekranas, nors telefono korpusas liks įprasto dydžio, gerokai prasiplės.

Belaidis įkrovimas

Apple jau 2016 metais pirmoji pasaulyje atsisakė standartinės 3,5 mm ausinių jungties ir pristatė belaides ausines, o šiemet laukiama naujovė - belaidis telefono baterijos įkrovimas. Pastarasis turėtų pradžiuginti ištikimus Iphone gerbėjus, kadangi šių telefonų įkrovikliai jau kurį laiką garsėjo kaip nepatvarūs ir gana greitai plyštantys. Be to, kaip ir Iphone 7, naujasis flagmanas bus atsparus vandeniui, tačiau šįkart atsparumo lygiu žada pasivyti iki šiol pirmavusį Samsung Galaxy 7, kuris 1,5 metrų gylyje gali išbūti 30 minučių, kai tuo tarpu Iphone 7 pusę valandos išbūna 1 metro gylyje.

3D kamera

Manoma, kad Apple įdiegs priekinę kamerą su 3D vaizdo nuskaitymo funkcija. Tai reikštų, jog įrenginys ims atpažinti akies rainelę, veidą, mimikas. Jei šis gandas pasitvirtins, tai bus milžiniškas žingsnis Apple technologijų raidoje, atnešiantis vartotojams novatoriškų potyrių.

Pavadinimas

Vis dar spėliojama, ar tikrai bus praleisti Iphone 7s ir Iphone 7s Plus modeliai. Yra manančių, kad būtent taip vadinsis jubiliejinis telefonas arba, kad šiemet bus pristatyti trys telefonai ir rugsėjį išvysime išore nepasikeitusius, tačiau technologiškai patobulėjusius Iphone 7s ir Iphone 7s Plus, o dar po poros mėnesių sulauksime ir Iphone 8.

Deja, kol kas visos šios spėlionės oficialiai nėra nei paneigtos nei patvirtintos, tad kuo tikėti ir kuo ne - spręsti jums patiems. Na, o taip laukiama ir eskaluojama diena vis tiek ateis, tad didžiausiems Iphone gerbėjams belieka palinkėti kantrybės.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.