Pasprukusio įtariamojo gaudynės baigėsi sėkmingai

Ketvirtadienį prie Vilniaus miesto apylinkės teismo rūmų – įtariamojo vyro gaudynės. Be antrankių iš teismo vedamam vaikinui keletui minučių pavyko pasprukti nuo jį prižiūrėjusių pareigūnų.

Sujudimas apie 15.30 val. po pietų įvyko Laisvės prospekte, kai, pranešus apie įvykį, į jo vietą akimirksniu atvyko mažiausiai 6 policijos ekipažai.

Teigiama, kad įtariamasis nebuvo paliktas vienas, o jam pasprukti pavyko, kai pareigūnai šį vedė iš teismo salės. Pirminiais duomenimis sulaikytasis pasinaudojo momentu, kai turėjo lipti į policijos autobusiuką ir, policininkui atidarinėjant duris, pastarąjį nustūmęs pasileido bėgti Ukmergės gatve.

Pasak pareigūnų, iš teismo įtariamasis vestas be antrankių, nes, pagal oficialią tvarką, tam nebuvo pagrindo. Įtariamasis apie 6 minutes blaškėsi Ukmergės gatvėje, tačiau, po įspėjamojo šūvio, nusprendė nebandyti pareigūnų kantrybės ir pasidavė.

Daugeliui žmonių šis atvejis priminė I.Molotkovo pabėgimą, kai su kalašnikovo automatu pabėgusio vyro paieška sukėlė ant kojų visus sostinės policininkus.

1 peržiūra liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.