Sostinės gyventojų nerimą sukėlė naikintuvai

Ketvirtadienio vakaras Liepkalnio, Rudaminos ir Salininkų gyventojams nebuvo toks ramus kaip įprastai. Žmonės sunerimo dėl čia ratus sukusių dviejų naikintuvų.

Svarstydami, pratybos tai, ar ne, sostinės pakraštyje gyvenantys žmonės kreipėsi ir į valstybines institucijas. Kaip paaiškėjo vėliau, gyventojų matyti objektai – olandų pilotuojami NATO naikintuvai, Baltijos šalyse atliekantys NATO policijos misiją. Tokia misija šiame regione – jau trečioji.

7 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.