Prie naujos „Apple“ parduotuvės vilniečiai būrėsi nuo 6 val. ryto

Nuotr.pixabay.com

Šiandien (balandžio 28 d.) sostinės prekybos centre „Panorama“ duris atvėrė nauja, Baltijos šalyse didžiausia „Apple Premium Reseller“ parduotuvė. Nors oficialiai parduotuvė atidaryta 10 val. ryto, didžiausi Apple produkcijos gerbėjai prie partuotuvės durų būriavosi jau nuo 6 val. ryto.

Naujoji parduotuvė savo dydžiu lenkia ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse veikiančias to paties tinklo parduotuves, jos plotas – daugiau nei 220 kvadratinių metrų.

Garbė atverti parduotuvės duris teko garsiam, Eurovizijoje Lietuvą atstovavusiam dainininkui Donatui Montvydui. Žymus atlikėjas tapo naujos Apple parduotuvės reklaminiu veidu.

Pasak „Apple Premium Reseller“ salono direktoriaus Mariaus Tikuišio, 400 įrenginių buvo nupirkta dar prieš salono atidarymą. Žmonės skuba pasinaudoti geromis atidarymo kainomis, todėl tikimasi, jog mėnesį dėl rekonstrukcijos darbų uždarytas salonas per šiandien pasieks mėnesio apyvartą. Tokie direktoriaus spėjimai – pagrįsti, nes sostinėje neseniai atidaryta to paties tinklo „Apple Shop“ parduotuvė per pusdienį sutriuškino „Topo centro“ tinklo mėnesio apyvartą.

Naujoji parduotuvė - didžiausias Apple produkcijos ir aksesuarų salonas, kuriame pirkėjams bus suteikiama galimybė vienoje vietoje rasti visus norimus populiaraus prekinio ženklo įrenginius. Mėgstantiems naujausius įrenginius užsisakinėti iš karto - čia įkurtas patogus prekių atsiėmimo skyrius.

Gruodį šiek tiek mažesnis „Apple Premium Reseller“ salonas atidarytas Kauno laisvalaikio ir pramogų centre „Mega". Tradiciškai atidarymo proga pirkėjus nuspręsta suvilioti didelėmis nuolaidomis.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.