Iš Vokietijos atvežami reti „Porche“ automobiliai

Prime Auto nuotr.

Oficialus sportinių automobilių gamintojo „Porche“ atstovas Lietuvoje „Prime Auto“ ketina pristatyti penkis retus „Exclusive“ serijos automobilius. „Porche“ centre Vilniuje jie bus eksponuojami dvi dienas – nuo gegužės 4 iki 5 d. Vėliau šie grįš į garažus Vokietijoje.

1985-aisiais metas Vokietijoje buvo įkurtas specialus „Porche Exclusive“ padalinys reikliausiems automobilių megėjams. Nors „Porche“ ir taip buvo išskirtinumo simbolis, reti modeliai padalinyje buvo gaminami neatimant pasiekto kokybės bei saugumo lygio.

„Porche Exclusive“ – tai paslauga negailintiems lėšų automobilininkams, norintiems, jog jų transporto priemonė perteiktų jų gyvenimo stilių ir būdą. Šiuose modeliuose ypatingas dėmesys skiriamas detalėms. Beveik visos interjero detalės – iš medžio ir anoduoto aliuminio, pagamintos rankomis.

Į sostinės „Porche“ centrą, esantį adresu Dariaus ir Girėno g. 15 bus atgabenti „Porsche Macan S Diesel“, „Porsche Cayenne GTS“, „Porsche 911 4S“, „Porsche 718 Cayman S“ bei „Porsche Panamera Turbo Executive“ patobulinti automobiliai.

2014 metais į Lietuvą pritraukusi „Porche“ gamintojus, „Prime Auto“ šiais metais gavo garbingą statusą. Jai buvo suteiktas „Porsche Exclusive Flagship Dealer“ statusas, kurį turi tik 100 „Porche“ salonų pasaulyje. Parduotuvė „Prime Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus group“, užsiimančiai automobilių, paslaugų verslu, atsinaujinančia energetika bei nekilnojamu turtu.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.