Seimo komisija nusprendė: K.Pūkui apkalta turi būti pradėta

Nuotr. lt.wikipedia.org

Po ilgų diskusijų – vertas ar ne Seimo narys Kęstutis Pūkas būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn – Seimo specialioji komisija apsisprendė. Nepaisant dviejų, nuo balsavimo susilaikiusių komisijos narių, apkaltos procesą nuspręsta pradėti pasikliaujant Komisijos dauguma.

Pasak Komisijos vadovės D.Šakalienės, toks sprendimas remiamas šiurkščiu Konstitucijos pažeidimu ir priesaikos sulaužymu. Teigiama, jog Seimo narys darbo pokalbių metu žodžiais ir veiksmais žemino kandidačių orumą. Vis dėlto pažeidimais kaltinamas seimo narys K. Pūkas įvardija šį komisijos sprendimą, kaip vienašališką, ir žada į jį gilintis iki pabaigos.

Nutarimas pradėti apkaltos procesą turės būti pateiktas jau kitame plenariniame posėdyje, kur jį svarstys Seimo narių dauguma. Jei šiai iniciatyvai bus pritarta, Seimas kreipsis į Konstitucinį Teismą.

Apkalta pradėta žiniasklaidai į paviršių iškėlus keletą istorijų, kai nuo Seimo nario K. Pūko priekabiavimo nukentėjo valstybinėje įstaigoje bandžiusios įsidarbinti merginos.

Kęstutis Pūkas - 1952 m. Marijampolėje gimęs verslininkas, radijo ir televizijos stočių UAB „Pūkas“ steigėjas ir savininkas, 2011 m. kandidatavęs į Kauno miesto tarybą koalicijoje „Kitokia Lietuva“ ir, dėl nuslėpto teistumo, pašalintas iš sąrašo, 2016 m. išrinktas į Lietuvos Respublikos Seimą.

5 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.