Santariškių klinikos keičia pavadinimą

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos keičia pavadinimą. Dar nuo 1940 m. senuoju pavadinimu visiems puikiai žinoma ligoninė nuo šiol bus vadinama Vilniaus universiteto Santaros klinikomis.

Pasak Lietuvių kalbos tyrėjų, galimos dvi šio pavadinimo kilmės: jis galimai kilęs iš lietuvių kalbos žodžių santara, santaras – t. y. susitarimas arba siejamas su asmenvardžiu Santaras.

Santaros klinikų generalinio direktoriaus prof. Kęstučio Strupo teigimu, idėja keisti klinikų pavadinimą pradėta svarstyti dar prieš septynerius metus. Naujasis pavadinimas – puikiai susisieja su Santaros klinikų siekiais: biotechnologijų, molekulinės medicinos ir biofarmacijos bei inovatyvių medicinos technologijų plėtra.

Nuo to laiko, kai ši idėja buvo išketa pirmą kartą, įvyko įvairių pokyčių: šalia ligoninės tiesiama nauja Santaros gatvė, įkurtas Santaros medicinos bei Santaros vaisingumo centrai, todėl, pasak klinikų direktoriaus, naujas pavadinimas - tik pabrėš įvykusius pokyčius.

14 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.