Naktinėti kviečia ir VGTU studentai - „Night to Unite'17“

Organizatorių nuotr.

Mykolo Romerio universiteto studentams savo akademinėse patalpose surengus naktinį festivalį „MRU Naktis“, nenumaldomai artėja dar vienas - Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų naktinis renginys „Night to Unite'17“.

Metus anksčiau už MRU renginį pradėtas festivalis turi gilesnes tradicijas ir platesnę lankytojų auditoriją. Gegužės 5 dieną vyksiančio renginio pavadinimas neveltui iš anglų kalbos verčiamas - „vienybės naktis“. Į nemokamą renginį kviečiami visų aukštųjų mokyklų studentai bei vyresniųjų klasių moksleiviai. Prieš renginį akcentuojama, jog šventė skatina laisvalaikį be alkoholio.

Net 40 veiklų vienoje vietoje žadančio „Night to Unite'17“ organizatoriai kviečia į protų kovas, karaoke vakarą, krepšinio, pokerio, stalo futbolo turnyrus, naktines orientacines varžybas, šokių pamokas, naudingas paskaitas, iliozionistų ir mentalistų pasirodymus bei kitus užsiėmimus.

Nuo aktyvaus laisvalaikio pavargęs jaunimas ilsėsis ant sėdmaišių „chillout“ zonoje. Naktinis VGTU festivalis vyks jau šeštus metus iš eilės.

Kur? Saulėtekio al. 11 (VGTU)

Kada? Gegužės 5 d. 22:00 - 06:00


Detali renginio programa netrukus bus paskelbta puslapyje: http://naktis.vgtusa.lt/

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.