vilniuje.info

Civinskų žirgyne vyko šeimų jojimo taurė

Vilniuje.info nuotr.

Sekmadienį miesto pašonėje, Civinskų žirgyne, pora dienų vyko šeimų jojimo taurės varžybos. Geriausiai pasirodę raiteliai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais.

Akimirkas iš antrosios varžybų dienos rasite čia.

Magrės baldų taurėje 3-ąją vietą laimėjo Guoda Šalkauskaitė su žirgu Kestonas, 2-ąją vietą - Deividas Dzinzileta su žirgu Zakone, 1-ąją vietą laimėjo Lukas Civinskas su žirgu Eldorado.

Savaitraščio Savaitė konkūre 3-ąją vietą laimėjo Lina Leonavičiūtė su žirgu Erthina, 2-ąją vietą laimėjo Liudvikas Šalna su žirgu Hexal, 1-ąją vietą užėmė Lukas Civinskas su žirgu Endis.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro konkūre 3-ąją vietą laimėjo Elvina Vasalauskaitė su žirgu Eureka, 2-ąją vietą laimėjo Nojus Chmieliauskas su Pagranduke, 1-ąją vietą laimėjo Jūratė Civinskaitė su žirgu Fobas.

„Nemuno“ konkūre 2-ąją vietą laimėjo Jūratė Masiulytė-Katakinė, 1-ąją vietą laimėjo Jūratė Civinskaitė su žirgu Fobas. LAAA konkūre 1-ąją vietą laimėjo Lukas Civinskas su žirgu Pedras ir 2-ąją su žirgu Endis, 3-ąją vietą laimėjo Liudvikas Šalna su žirgu Hexal.

„Pasažo“ konkūre 3-ąją vietą laimėjo Viltė Kazlauskaitė su žirgu Bravo, 2-ąją Viltė Kazlauskaitė su žirgu Quatro, 1-ąją vietą laimėjo Miglė Kazkauskaitė su žirgu Bravo.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti