vilniuje.info

Bibliotekoje bus pristatytas filmas apie Arnold Voketaitį

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka gegužės 4-tą dieną 15 val. kviečia į kino popietę. Renginio metu bus galima geriau susipažinti su vienu ryškiausiu lietuvių išeivių, operos solistu Arnold Voketaičiu.

Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvis – pasaulyje pripažintas operos solistas, kuriam jau teko garbė pasirodyti visose didžiosiose Šiaurės, Pietų Amerikos ir Europos teatrų bei koncertų salėse. Šiam solistui skirtas meninės dokumentikos filmas „Prisimenu motinos balsą / Remembering My Mother’s Voice“ (2016).

Filmą apie operos solistą sukūrė režisierė Agnė Marcinkevičiūtė. Filme pasakojama apie Voketaičio gyvenimą ir karjerą. Solistas filmo kūrybinę grupę veda į ekskursiją Čikagos operos „Lyric Opera“ koridoriais ir salėmis, prisimindamas nepamirštamas dienas scenoje, kuriai atidavė 47-erius metus.

Muzikos gerbėjai galės išgirsti, kaip skamba sodrus Voketaičio balsas, pamatyti, kaip atrodo jo įspūdinga sceninė laikysena, kuri užfiksuota remiantis kino juostų medžiaga.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti