Dviratininkai ir riedlentininkai veiks kartu su dizaineriais

Vilniuje, o taip pat ir dar penkiuose Lietuvos miestuose šią savaitę vyksta dizaino festivalis „Dizaino savaitė“. Vienas iš sostinėje vyksiančių renginių - šeštadienį Vilniaus Dizaino kolegijos studentų organizuojamas „Style4Miles“.

Nemokamame renginyje kultūros bare „Kablys“ susidurs dvi kultūros – gatvės sportas ir dizainas. Jaunimas kviečiamas nemokamai važinėtis uždarame Kablio „skate“ parke, o taip pat ir papuošti savo dviračius beiriedlentes.

Kūrybinėse dirbtuvėse šių kultūrų atstovai dalinsis pranešimais apie savo pasirinktą gyvenimo būdą. Čia bus galima į dizainerių rankas atiduoti savo riedlentę ar dviratį tam, kad jie papuoštų jūsų transporto priemonę. Tuo pasirūpins įvairūs menininkai, iliustratoriai ir dizaineriai.

Viena pagrindinių renginio temų – dviratininkų saugumas kelyje. Lankytojai bus supažindinami su dviračių plėtros situacija sostinėje, taip pat galės pasitikrinti eismo žinias interaktyviame žaidime. Renginiu „Style4Miles“ norima atskleisti, jog dviračiai ir riedlentės turi glaudų ryšį su menu.

Registracija į riedlenčių kūrybines dirbtuves galima adresu: https://goo.gl/forms/5zOgii1tguO04zBB2 (registruotis gali įvairių lentų savininkai, taip pat laukiami ir dviratininkai)

Registracija į dviračių dirbtuves: https://goo.gl/forms/2yefj9CzzyHpJ4st1

RENGINIO PROGRAMA:

12:30-13:30

Kūrybinės riedlenčių dirbtuvės. Ar vaizdas gali išreikšti judėjimo pojūtį? Tikrai taip! „Style4Miles“ kviečia riedlenčių šeimininkus atnaujinti pabodusį dizainą savo pačių rankomis. Ką jaučiate judėdami? Perteikite tai ant savo riedlentės ar longboard’o. Į pagalbą atskubės dirbtuvių vedėjas Modestas, patyręs street art‘o entuziastas, kuris mokys, kaip pasidaryti originalius lipdukus.

13:30-14:00

Aukcionas. Jeigu kūrybos mūza vis dėlto neaplanko – nenusiminkite! Savo riedlentes ar longboard’us galėsite pagyvinti mūsų aukcione įsigytais menininkų ir dizainerių sukurtais darbais. Akį džiugins riedlenčių griptape‘ų dizainai bei apsauginių liemenių raštai – tik spėkite išsirinkti! Gerą darbą taip pat užskaitysim! Liemenių aukcione surinktos lėšos bus paaukotos labdaros ir paramos fondui „Rugutė“, kurio tikslas yra teikti informacinę, finansinę, medicininę, psichologinę pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams bei kaupti teisinę ir socialinę informaciją jų šeimoms. Pinigų sumą, gautą iš nupirktų griptape‘ų, skirsime „Kablio Skatepark“ veiklai, riedlentininkų būreliams bei stovykloms.

14:00-14:30

Pranešimas „Darnaus judrumo planas“. Dviračių mylėtojus kviečiame pasiklausyti Lietuvos respublikos statybos inžinerijos mokslų daktarės ir darnaus judumo plano projekto koordinatorės Kristinos Gaučės paruošto pranešimo apie dviračių kultūrą Vilniuje. Ką reikia keisti ir kaip tai bus daroma sostinėje, sužinosite gegužės 6 dieną.

14:30-15:00

Pranešimas „Ar Vilnius galvoja apie dviratininkus?“. Kristinai antrins ir į klausimą atsakys Anton Nikitin, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ susisiekimo dviračiais Vilniaus mieste projekto komandos vadovas.

15:00-16:00

Kūrybinės dviračių dirbtuvės. Rieda puikiai, bet kažko jam trūksta... Užsukite į mūsų dirbtuves, kurių metu dviračių salono atstovai išmokys savarankiškai susitvarkyti dviratį. Vėliau pasigaminsime dviračio sėdynės apvalkalą, o nebenaudojamas detales sujungsime į originalius aksesuarus.

16:00-16:30

David Butko pranešimas. Norisi kažko aštresnio? Geriausias šalies BMX dviračių profesionalas David Butko džiugins istorijomis apie ekstremalų sportą, duos patarimų, kaip nenusisukti sprando ir gal net pademonstruos vieną kitą judesiuką.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.