vilniuje.info

Kultūros ir sporto projektams sostinė skirs 383 tūkst. eurų

BNS nuotr.

Sostinė skatina vilniečius gyventi aktyviai ir įdomiai. Siekiant užtikrinti kuo įvairesnį miestiečių laisvalaikį ir didelį renginių pasirinkimą, šiemet kultūros ir sporto renginiams nuspręsta skirti 383 tūkst. eurų.

Pasak sostinės mero pavaduotojo Lino Kvedaravičiaus, miesto galimybės, siekiant prisidėti prie aktyvaus gyventojų laisvalaikio – iki šiol buvo gana ribotos. Todėl šiais metais savivaldybės skirta parama padės įgyvendinti gerokai daugiau renginių, kurie turėtų sudominti ir įtraukti dar platesnį žmonių ratą.

Šiais metais planuojama remti tokius kultūros projektus, kaip Vilniaus galerijų savaitgalis, Akordeono muzikos savaitė, Vilniaus šviesų festivalį „Beepositive 2017“, „Open House Vilnius“, džiazo muzikos festivalis „Jazz park“ ir panašius edukacinius bei kūrybinius renginius. Parama bus skirta ir aktyvaus laisvalaikio projektams: futbolo, ledo ritulio, šaudymo, regbio, krepšinio, kartingų, stalo teniso, dviračių, bėgimo, žolės riedulio, teniso, riedučių, rankinio ir kitų sporto šakų projektams.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti