Europos dieną Vilnius paminės renginių gausa

Europos dienos proga savaitgalį sostinėje vyks aibė renginių. Nuo penktadienio popietės iki sekmadienio vakaro žmonės kviečiami minėti šią dieną Vinco Kudirkos aikštėje ir Gedimino prospekte. Lankytojai kviečiami užsukti į restoranų mugę, ledo ritulio, diskgolfo, šachmatų užsiėmimus bei į naudingus informacinius stendus, kuriuose bus galima sužinoti, kaip išspręsti darbo, mokslo ir verslo klausimus.

Šeštadienį vakare Vinco Kudirkos aikštėje koncertuos „Eleven Degrees“, „Keymono“ ir Monika Linkytė. Restoranų mugėje bus galima ragauti Vokietijos, Švedijos, Prancūzijos, Lietuvos, Lenkijos, Ispanijos, Belgijos, Vengrijos, Rumunijos, Olandijos, Italijos, Graikijos ir Airijos valstybinių patiekalų.

Informacinėse palapinėse bus galima gauti ypač naudingų patarimų įvairiausiais klausimais. Žmonės bus konsultuojami dėl Europos Sąjungos subsidijų, galimybių plėsti verslą užsienyje bei studijuoti. Čia pat veiks ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos bei Europos vartotojų centro informacinės palapinės. Ši diena bus minima ir kituose Lietuvos miestuose.

Europos diena minima gegužės 9 dieną, kadangi 1950 metų tą pačią dieną Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas paviešino vieningos Europos idėją. Paryžiuje užlipęs ant pakylos prancūzas rėžė įsimintiną kalbą, išdėstydamas vieningos Europos privalumus, kurių pagrindinis – taika tarp tautų. Būtent šis įvykis yra laikomas Europos Sąjungos idėjos gimimu.

Europos dienos renginių tvarkaraštis.

6 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.