„Lietuvos geležinkeliai“ kreipėsi į prokuratūrą

Kilus įtarimams dėl neskaidrios ankstesnės „Lietuvos geležinkelių“ vadovybės veiklos, naujoji bendrovės valdžia nusprendė kreiptis į prokurorus. Atlikus ankstesnės veiklos auditą paaiškėjo, jog bendrovė galėjo patirti 5 mln. eurų siekiančią žalą, už kurią atsakingi ankstesni jos vadovai.

Pasak bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ vadovo Manto Bartuškos, informacija apie galimą neskaidrią vadovų veiklą dar vakar perduota Generalinei prokuratūrai. Šiuo kreipimusi bus siekiama ištirti 2014 – 2016 metais vykdytus procesus ir susigrąžinti pinigus.

„Skelbėme, kad atliekame teisinį auditą, ir noriu šiandien pranešti, kad po atlikto tyrimo vakar išsiuntėme dokumentus į Generalinę prokuratūrą“, - penktadienį spaudos konferencijoje sakė M. Bartuška.

Naujojo vadovo teigimu, padaryta žala fiksuojama tokiose srityse, kaip viešieji pirkimai, paramos sandoriai ir permokos. Ne gana to ištirta, jog apie 40 proc. įmonės darbuotojų yra susiję ir giminystės ryšiais, todėl atsinaujinančioje įmonėje bus imtasi tam tikrų permainų darbuotojų srityje, bus atsisakyta besidubliuojančių funkcijų.

Vadovybė teigia, jog jų perimta įmonė jau skendėjo skandaluose, todėl vienais esminių tikslų dabar tampa reputacijos atstatymas ir sugebėjimas lygiuotis į vakarietiškas įmones.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

BNS nuotr.

5 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.