Prieglaudą pradžiugino gausia parama

Nors esame įpratę dovanas dalinti per šventes, kažką nustebinti paprastą dieną - dar maloniau. Pritardamos šiam požiūriui gyvūnų centro „4DOG-viskas gyvūnams“ darbuotojos praeitą savaitę vyko į gyvūnus glaudžiančius namus„Tautmilės globa“ ir dovanojo maistą šios organizacijos gyventojams.

Pasak prieglaudos darbuotojų, dovanų prieglauda gauna dažnai, bet tokio kiekio, kurio sulaukė iš šio gyvūnų centro - šiais metais dar nėra buvę. „Šis dovanų kiekis mums buvo didžiausias“, - džiaugėsi „Tautmilės globa“ atstovė.

Vilniuje (Laisvės prospekte) įsikūręs centras gyvūnams, kuriame galima ne tik įsigyti maisto ir reikmenų savo augintiniui, tačiau ir pasirūpinti jų sveikata arba užsukti į specializuotą, gyvūnams pritaikytą kirpyklą, kurioje dirba šios srities profesionalai.

„Tautmilės globa“ organizacijos veikla paremta savanoriškais pagrindais. Už meilę gyvūnams ir nuoširdų darbą 2011 metais prieglaudos įkūrėja Tautmilė gavo „Didžiausiausios metų širdies“ apdovanojimą.

Prieglaudoje gyvena virš šimto kačių ir tiek pat šunų, todėl visokia pagalba ten - labai reikalinga. Nebūtina atvykti į prieglaudą su maišais maisto, galima tiesiog ateiti ir pabūti su čia gyvenančiais gyvūnėliais.

„Kiekvienas žmogus mėgsta, kai juo rūpinasi, todėl nesunku suprasti, kad dėmesys gyvūnams - taip pat labai svarbus“, - atviravo „Tautmilės globa“ savanorė.

Viešnagės pabaigoje „4DOG-viskas gyvūnams“ darbuotojos teiravosi, ko labiausia trūksta šiems gyvūnams. „Labai trūksta kraiko katėms. Taip pat reikalingi konservai visiems prieglaudos gyventojams. Žinoma, labai reikia, kad atsirastų žmonių, kurie norėtų globoti gyvūnėlius“,- pasakojo savanorė.

Portalas vilniuje.info nori paraginti kitas įmones ir paprastus žmones pasekti „4DOG“ centro pavyzdžiu ir pradžiuginti dovanomis prieglaudos gyventojus. Keturkojai ir prieglaudos savanoriai jums bus dėkingi už bet kokią pagalbą.

183 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.