Lietuvoje lankysis JAV gynybos sekretorius

wikipedia.org nuotr.

Kitą savaitę Lietuvoje lankysis JAV gynybos sekretorius Jamesas Mattisas (Džeimsas Matisas) - tai šiandien pranešė Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnyba.

Diplomatų teigimu, kitą trečiadienį sostinėje JAV gynybos sekretorius susitiks su mūsų šalies prezidente ir trijų Baltijos šalių gynybos ministrais.

Pirminiais duomenimis, su JAV gynybos sekretoriumi prezidentė aptars galimas saugumo priemones ir dvišalį karinį bendradarbiavimą, taip pat ne mažai dėmesio bus skirta pasiruošimui prieš NATO šalių vadovų susitikimą.

Kaip teigia prezidentės spaudos tarnyba, vizito metu numatomas ir JAV gynybos sekretoriaus pasisakymas spaudai.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

3 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.