Policija tikrins vairuotojų blaivumą ir važiavimo greitį

BNS nuotr.

Atšilus orams ir vis daugiau šalies gyventojų savaitgalius leidžiant gamtoje, Lietuvos policija imasi papildomų vairuotojų kontrolės priemonių. Šį savaitgalį visuose Lietuvos keliuose policijos pareigūnai tikrins, ar vairuotojai sėda už vairo blaivūs, o kitą savaitę – numatomas didesis pareigūnų dėmesys transporto priemonių greičiui.

Artėjant saugaus eismo savaitei, kurios pagrindinis akcentas „Saugok gyvybes – mažink greitį“, policijos pareigūnai primena, kad viena pagrindinių eismo įvykių priežasčių – leistino greičio viršijimas.

Todėl Lietuvos pareigūnai, siekdami užkirsti kelią kuo didesniam skaičiui nelaimių, prisijungia prie saugaus eismo savaitės iniciatyvos ir žada ypatingą dėmesį skirti transporto priemonių važiavimo greičio, pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolei.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

3 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.