vilniuje.info

Šventinis savaitgalis sostinėje: sulaikytas neblaivus ugniagesys ir policininkė

Gegužės 6-osios naktį neblaivus ugniagesys nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į medį. Incidentas įvyko apie 1.40 val. Savanorių prospekte.

Automobilį „VW Passat“ ne tarnybos metu vairavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vilniaus APGV 1-os komandos budinčios pamainos vyresniojo ugniagesio-gelbėtojas, kuris buvo neblaivus. Vairuotojas nuvažiavęs nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Eismo įvykio metu nukentėjo vairuotojas, kuris dėl riešo traumos medikų pagalbos atsisakė, bei 1992-ais metais gimusi keleivė, kuri dėl daugybinių kūno sužalojimų paguldyta į ligoninę. Policijos departamento duomenimis 1991-ais metais gimusiam ugniagesiui nustatytas 2,32 promilės girtumas.

Gegužės 7-osios rytą apie 7 val. Žirmūnų gatvėje sustabdytas nuosavas automobilis „Mazda“, kurį ne tarnybos metu vairavo neblaivi Vilniaus miesto 3-ojo policijos komisariato vyresnioji tyrėja. 1981-ais metais gimusiai moteriai nustatytas 1,66 promilės girtumas.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti