Kalvarijų gatvėje autobusas taranavo automobilį

Sostinėje 08:45 val. ryto Kalvarijų gatvėje, šalia „Baltic Petroleum“ degalinės persirikiuojantis 10 maršruto autobusas kliudė lengvąjį „Toyota Aygo“ automobilį. Auto įvykis įvyko judrioje sankryžoje, todėl po kelių minučių po sūsidūrimo, vairuotojai patraukė savo transporto priemones į kelio kraštą. Vos 900 kilogramų sverianti „Toyota“ dėl suknežintos galinės važiuoklės judėjo itin sunkiai.

Avarijos metu sužalotų žmonių nebuvo, tačiau autubuso keleiviai turėjo persėsti į kitą autobusą. Po kurio laiko atvyko policijos pareigūnų ekipažas.

10 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.