Iš vilniečio namų pavogta daugiau nei 9 tūkst. eurų

Vilniuje įvykdytas stambaus masto finansinis nusikaltimas. Sekmadienį į Vilniaus miesto policiją kreipėsi 1977-ais metais gimęs vyras, kuris pranešė apie vagystę.

Nukentėjusiojo teigimu, nuo balandžio 28 dienos iki gegužės 7 dienos iš jam priklausančio namo Jaunystės gatvėje buvo pavogta ne tik 9,6 tūkst. eurų, bet ir apie 400 metrų elektros kabelio.

Vilniečio nuomone, bendras finansinis nuostolis siekia 10 tūkst. eurų.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

2 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.