Motociklams - specialiai skirtos stovėjimo vietos

Atšilus orams ir prasidėjus laukiamiausiam motociklų mylėtojų sezonui, sostinės savivaldybė ragina gyventojus išnaudoti šį laiką. Tam, kad miestiečiai, vairuojantys motociklą, turėtų lygias galimybes su kitais eismo dalyviais, jau antrus metus iš eilės dvirates savo transporto priemones jie gali statyti septyniose specializuotose miesto erdvėse.

„Susisiekimo paslaugos“ direktorės Modestos Gusarovienės teigimu, anksčiau motociklininkams buvo įprasta transporto priemones palikti automobiliams skirtose vietose, tačiau dabar specializuotos motociklų vietos – vertinamos ypač teigiamai ir susilaukia užtektinai dėmesio.

Motociklams skirtos stovėjimo vietos - įrengtos ir pažymėtos šiose sostinės vietose: Upės g. 6, Barboros Radvilaitės g. 6, aikštėje šalia M. Daukšos g., M. K. Čiurlionio g., šalia apžvalgos aikštelės Subačiaus g., Lukiškių aikštės prieigose ir greta Subačiaus–Strazdelio g. sankryžos.

Motociklininkai šiose vietose savo transporto priemones gali statyti nemokamai. Vietinę rinkliavą privaloma susimokėti tiems motociklininkams, kurie naudojasi įprastomis, automobiliams skirtomis stovėjimo vietomis.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.