Seime bus svarstomas šildymo lengvatos likimas

BNS nuotr.

Iki PVM lengvatos šildymui galiojimo pabaigos likus mažiau nei trims savaitėms – sujudimas parlamentarų tarpe. Trijų konservatorių iniciatyva, šiandien Seimui pristatomas pasiūlymas lengvatą pratęsti.

Konservatorių nuomone, lengvatos šildymui galiojimas turėtų būti pratęstas iki 2020 metų birželio. Mykolo Majausko, Ingridos Šimonytės ir Jurgio Razmos siūlymas susilaukė daugumos parlamentarų pritarimo, todėl Seime bus svarstomas skubos tvarka.

Kaip numatyta įstatyme, lengvata šildymui turėtų nustoti galioti jau birželio 1 dieną ir nuo šios datos būtų taikomas įprastas 21 proc. mokesčio dydis.

Vis dėlto jeigu lengvata šildymui nuo birželio būtų panaikinta, siūloma kompensacijas išmokėti šeimoms, kurių išlaidos šildymui sieks 15 proc., o ne 20 proc. pajamų.

Jeigu parlamentarai tokiai tvarkai pritartų, kompensacijos būtų skaičiuojamos, iš šeimos pajamų atėmus valstybės remiamas pajamas, kurios vienam asmeniui sudaro 102 eurus.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.