Atšaukiama ekstremali situacija dėl legioneliozės

BNS nuotr.

Prieš du mėnesius paskelbta ekstremali situacija dėl daugiabučiuose paplitusių, keleto mirčių pareikalavusių legioneliozės bakterijų - atšaukiama nuo rytojaus. Tokį sprendimą šiandien priėmė ekstremaliųjų situacijų komisija.

Kaip teigia sostinės savivaldybė, po likvidavimo darbų konkrečiuose daugiabučiuose ir prevencijos priemonių visoje sostinėje, daugiau nebuvo užregistruota nei vieno legioneliozės atvejo.

Tačiau komisija atkreipė dėmesį, kad šiuo metu vis dar nėra teisiškai reglamentuotas leistinas legionelių kiekis karštame vandenyje, rizikos vertinimo modeliai ir procedūros.

Taip pat nėra reikalavimų dėl terminės dezinfekcijos atlikimo atvejų ir savikontrolės tyrimų organizavimo, kur būtų aiškiai apibrėžtas šilumos punktų prižiūrėtojų vaidmuo bei atsakomybė. Kaip teigia miesto savivaldybė, reglamento tobulinimas vyriausybei dar bus siūlomas.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

4 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.