vilniuje.info

Santaros klinikose - kraujo trūkumas

BNS nuotr.

Nuo gegužės mėnesio Santaros klinikomis pasivadinusiose Santariškėse – sunki padėtis. Dėl didelio donorų kraujo trūkumo gali būti stabdomos operacijos.

Pasak Centro donorystės skyriaus vedėjo Pauliaus Norkaus, kraujo trūkumas dažnai susidaro dėl šventinių dienų, kurių netrūko ir šį mėnesį. Vis dėlto vedėjas teigia, kad šiuo metu yra kaip niekad didelis kraujo poreikis, klinikose daug sunkių ligonių.

Kaip informavo Vilniaus universiteto ligoninė, šiuo metu Lietuvos kraujo centruose kritiškai trūksta O (I) teigiamos ir A (II) teigiamos kraujo grupių.

Paskelbtame klinikų pranešime kreipiamasi į visus potencialius donorus ir kviečiama kuo skubiau atvykti kraujo donorystei, taip užkertant kelią planinių operacijų stabdymui.

Galintys paaukoti kraujo kviečiami registruotis tel. 8676 00 078, 8688 62707. Daugiau informacijos rasite ČIA.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti