Sostinėje pro langą iškrito vaikas

Šiandien medikus pasiekė žinia, kad iš sporto klubo antro aukšto iškrito mažametis vaikas.

Nelaimė Pilaitės mikrorajone įvyko apie 12 val. 30 min. Vilniaus policijos duomenimis, dviejų metų vaikais iškrito pro paliktą pravirą langą.

Nelaimė įvyko mamai sportuojant. Dviejų metų vaikas kartu bėgiojo po sporto klubo patalpas. Kadangi langai buvo palikti neuždaryti, per neatsargumą vaikas iškrito.

Medikai vaiką, nepraradusį sąmonės, skubiai išvežė į ligoninę.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.