Išmaniuosius vilniečiai galės įkrauti autobuse

Sauliaus Žiūros nuotr.

Sostinės viešasis transportas tampa vis patrauklesnis gyventojams. Nuo šiol kelionės metu autobusuose bus galima įkrauti išmaniuosius prietaisus.

„Visada galvoju, kad žmonės su malonumu persės į viešąjį transportą, kai jame gaus tą patį, ką gauna važiuodami asmeniniu automobiliu <...> kodėl vis dar negaliu pasikrauti savo telefono važiuodamas autobusu?“, - apie kilusią idėją pasakojo Vilniaus mero patarėjas atvirų duomenų ir IT klausimais Povilas Poderskis.

Autobusai, kuriuose bus įrengti USB įkrovimo lizdai, važiuos ne tik 10–uoju Fabijoniškės–Baltupiai–Markučiai autobusų maršrutu, bet ir 27–uoju Kalvarijų–Tuskulėnų–Olandų–Arimų g., 34–uoju Stotis–Olandų g.–Baltupiai–Jeruzalės g.–Visoriai, 35–uoju Žalgirio–Kalvarijų g.–Naujieji Verkiai–Ožkiniai, 37–uoju Kalvarijų–Tuskulėnų–Olandų g.–Rokantiškės, 78–uoju Stotis–Eišiškių pl.–Pagiriai autobusų maršrutais. Savaitgaliais savo išmaniuosius prietaisus galės įkrauti greitojo 6G Parko–Olandų g.–Žaliasis tiltas autobuso keleiviai.

Apie atvykstantį išmanų autobusą, kuriame galima įkrauti mobilų įrenginį, keleiviai bus informuoti viešojo transporto stotelėse esančiose švieslentėse – pastarasis bus pažymėtas USB piktograma.

Lizdai autobusuose bus įrengti ties sėdynėmis, o vienas – ir stovintiems keleiviams. Vienu metu viename lizde bus galima krauti du prietaisus.

Kol kas sostinėje važinėja tik vienas toks autobusas, tačiau planuojama, kad artimiausiais metais į Vilnių atvyksiančiuose naujuose autobusuose taip pat bus įrengti USB įkrovimo lizdai.

20 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.