Gintauto Kėvišo ateitis: teatras ar nauji karjeros planai?

Šiandien kultūros ministrė informavo, kad turi būti anuliuojami praėjusiais metais vykusio konkurso, generalinio direktoriaus Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre pareigoms užimti, rezultatai.

Todėl apsispręsta, kad teatro vadovas nuo liepos mėnesio turi keistis. Specialiosios tyrimo tarnybos, kalbėdamos apie dabartinio teatro vadovo  G.Kėvišo atvejį, priminė, kad pernai Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras buvo sudaręs trijų koncertų rengimo sutartis su Kipre įregistruota vadovo sūnaus įmone „Riverside music LTD“.

G.Kėvišas ne kartą yra prašęs savivaldybės pagalbos sūnaus įmonės renginiams bei koncertams.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

2 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.