„Vilniaus vandenys” žada mažesnes kainas

A.Ignatavičius, BNS nuotr.

Didžiausia Lietuvos vandentiekio bendrovė ir toliau įgyvendina efektyvius struktūrinius pokyčius. Įmonė „Vilniaus vandenys”, per pirmą metų ketvirtį sumažinusi veiklos sąnaudas, pelną padidino penktadaliu.

Tokius pelno pokyčius lėmė centrinės būstinės, priklausiusios įmonei, pardavimas ir ilgamečio bendrovės skolų klausimo išsprendimas.

Bendrovės pajamos sausio-kovo mėnesiais sudarė 11,4 mln. eurų ir buvo 13 proc. didesnės nei praėjusiais metais, jau neskaičiuojant pajamų, kurios buvo gautos už patalpas Domininkonų gatvėje.

Įgyvendinti efektyvumą didinantys sprendimai taip pat lėmė mažesnes įmonės veiklos sąnaudas.

„Vilniaus vandenys” generalinio direktoriaus Aido Ignatavičiaus teigimu, suprasdama veiklos efektyvumo svarbą miestiečiams įmonė žengė tvirtą žingsnį, siekdama sumažinti veiklos kaštus ir ateityje planuodama sumažinti paslaugų kainas.

Didžiausia Lietuvos vandentiekio bendrovė artimiausiu metu ketina sumažinti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas maždaug, pirminiais skaičiavimais, kainos mažės apie 10 proc.

Vis dėlto naujosios kainos įsigalios tik tada, kai tokį siūlymą patvirtins Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija bei sostinės savivaldybė ir  Vilniaus rajono, Švenčionių rajono, Šalčininkų rajono savivaldybių tarybos.

Įmonės teigimu, pagrindinis visų šiuo metu įgyvendinamų pokyčių tikslas – ne tik geresnė paslaugų kokybė klientams, bet ir efektyvesnis bendrovės valdymas bei finansinis skaidrumas.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

4 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.