vilniuje.info

Pavasarinis sniegas gyventojus paliko be elektros

BNS nuotr.

Ketvirtadienio naktį iškritęs sniegas sukėlė nemalonių problemų vidurio ir rytų Lietuvos gyventojams. Kaip informavo „Energijos skirstymo operatorius“ (toliau - ESO), ši gamtos išdaiga Vilniaus ir Kauno regionuose dalį gyventojų paliko be elektros.

Elektros tinklų valdymo skyriaus vadovo Ervino Pareigio teigimu, sunkus ir šlapias sniegas nutraukė energijos skirstymo įrenginių darbą, o kai kuriose vietose linijų darbą sutrikdė ir ant jų nuvirtę medžiai.

Kaip informavo ESO atstovas, nuo pat ankstyvo ryto dirbančios bendrovės pajėgos gedimą bando kuo greičiau pašalinti, tačiau darbus gerokai apsunkina dėl gausaus sniego sunkiai privažiuojami keliai bei nuvirtę medžiai.

Naujausiais duomenimis, Kauno regione elektros neturi beveik 5,5 tūkst. ESO klientų. Be elektros liko 3,6 tūkst. Varėnos rajone gyvenančių žmonių, 1 tūkst. Lazdijų gyventojų, Vilniaus regione su šia problema susidūrė apie 3 tūkst. gyventojų.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti