Pavasarinis sniegas gyventojus paliko be elektros

BNS nuotr.

Ketvirtadienio naktį iškritęs sniegas sukėlė nemalonių problemų vidurio ir rytų Lietuvos gyventojams. Kaip informavo „Energijos skirstymo operatorius“ (toliau - ESO), ši gamtos išdaiga Vilniaus ir Kauno regionuose dalį gyventojų paliko be elektros.

Elektros tinklų valdymo skyriaus vadovo Ervino Pareigio teigimu, sunkus ir šlapias sniegas nutraukė energijos skirstymo įrenginių darbą, o kai kuriose vietose linijų darbą sutrikdė ir ant jų nuvirtę medžiai.

Kaip informavo ESO atstovas, nuo pat ankstyvo ryto dirbančios bendrovės pajėgos gedimą bando kuo greičiau pašalinti, tačiau darbus gerokai apsunkina dėl gausaus sniego sunkiai privažiuojami keliai bei nuvirtę medžiai.

Naujausiais duomenimis, Kauno regione elektros neturi beveik 5,5 tūkst. ESO klientų. Be elektros liko 3,6 tūkst. Varėnos rajone gyvenančių žmonių, 1 tūkst. Lazdijų gyventojų, Vilniaus regione su šia problema susidūrė apie 3 tūkst. gyventojų.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

3 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.