Krata Pravieniškėse: rastos slėptuvės po grindimis

BNS nuotr.

Antradienio vakaras kalintiems Pravieniškių pataisos namuose-atviroje kolonijoje - nebuvo ramus. 21 val. vakaro čia pradėta teisėsaugos pareigūnų neskelbta krata.

Kratos metu buvo rasta slėptuvė po grindimis, o joje – 11 mobiliųjų telefonų, 13 SIM kortelių, 300 gramų sausų mielių ir 4 paketai rudos spalvos augalinės kilmės medžiagos, kaip manoma, tai narkotinė medžiaga hašišas.

Dėl rastų draudžiamų turėti daiktų pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už šį nusižengimą gresia Baudžiamojo kodekso 206 straipsnis. Pravieniškių pataisos namuose-atviroje kolonijoje bausmę šiuo metu atlieka 2013 nuteistųjų.

14 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.