Rekonstruoti Žaliųjų ežerų poilsiavietės tiltai

BNS nuotr.

Nuo šiol sostinės gyventojai Žaliųjų ežerų paplūdimyje galės mėgautis ne tik gamtos teikiamais malonumais, bet ir sutvarkyta aplinka. Savivaldybės iniciatyva, kurį laiką čia stūksoję apgriuvę, mediniai tiltai – suremontuoti, todėl nuo šiol yra patikimi ir saugūs.

Ant populiarios poilsiavietės tiltų taip pat įrengta ir 14 suoliukų bei 15 šiukšliadėžių, kurios turėtų užtikrinti didesnę tvarką. Ant vieno iš rekonstruotų tiltų įrengtas ir Žaliųjų ežerų poilsiavietės gelbėtojų postas. Vilniečiai, mėgstantys savaitgalį leisti kartu su šeima, į Žaliųjų ežerų poilsiavietę nuo šiol raginami atvykti su vaikais – čia mažiesiems sostinės gyventojams įrengta saugi maudykla.

Pirmieji tiltų būklės gerinimo darbai buvo pradėti dar praeitų metų lapkritį, nuardant sienas ir sutrūnijusias lentas.

Atlikus tiltų renovaciją, šiuo metu rengiamas ir Žaliųjų ežerų poilsiavietės gelbėjimo stoties bei Vilniaus miesto sporto centro irklavimo bazės projektas, kurio įrengimo darbai turėtų prasidėti jau šį rudenį.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.