Prie NATO pajėgų Pabaltyje ketina prisijungti ir Čekija

BNS nuotr.

Vakarų Europai gyvenant įtemptoje situacijoje vis daugiau dėmesio skiriama NATO pozicijos stiprinimui ir kariuomenės didinimui Baltijos šalyse. Vakar prie NATO pajėgų Baltijos šalyse nusprendė prisijungti ir Čekijos vyriausybė, Baltijos regione planuodama dislokuoti kelis šimtus karių.

Čekijos vyriausybės atstovo Martino Ayrero (Martinas Ayreras) teigimu, šiam planui dar turi pritarti parlamentas, tačiau nuo 2018-ųjų į Baltijos šalis planuojama perkelti iki 290 karių. Pirminiais duomenimis, čekų kariai turėtų papildyti pajėgas, šiuo metu tarnaujančias Latvijoje ir Lietuvoje.

Pastaraisiais mėnesiais NATO Baltijos regionui skiria daug dėmesio ne tik dislokuodama karines pajėgas. Vakar Lietuvoje viešėjo NATO karius Pabradėje lankęs Jungtinių Valstijų gynybos sekretorius Jamesas Mattisas (Džeimsas Matisas), kuris Baltijos regioną pavadino pavyzdžiu visoms alijanso valstybėms.

„Šios šalys yra sektinas pavyzdys dėl savo gynybos išlaidų trajektorijos, jos į tai žiūri rimtai, jos tampa pavyzdžiu stiprindamos savo gynybą“, - žurnalistams Pabradėje trečiadienį sakė J.Mattisas.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

3 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.