vilniuje.info

Į didžiąją „Eurovizijos“ sceną lietuviai žengs jau šiandien

BNS nuotr.

Šį vakarą 22 val. LRT televizija vėl tiesiogiai transliuos Kijeve vykstantį 62-ąjį „Eurovizijos“ dainų konkursą. Antrajame pusfinalyje visi nekantriai lauksime mūsų šalies atstovės Viktorijos ir jos grupės pasirodymo.

Grupė „Fusedmarc“ su daina „Rain of Revolution“ pasirodo šešioliktuoju numeriu. Dėl vietos patekti į finalą taip pat varžysis – Serbija, Austrija, Makedonija, Malta, Rumunija, Nyderlandai, Vengrija, Danija, Airija, San Marinas, Kroatija, Norvegija, Šveicarija, Baltarusija, Bulgarija, Estija ir Izraelis.

Galimybė dalyvauti finale atiteks tik dešimčiai geriausiai pasirodžiusių.

Į „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą jau pateko Ukraina, Prancūzija, Vokietija, Italija, Jungtinė Karalystė ir Ispanija.

„Eurovizijos“ dainų konkurso finalas vyks poryt (šeštadienį), 22 val. Lietuvos laiku.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti