Susitikimas su kvepalų kūrėju Giovanni Sammarco

Lietuvoje pirmą kartą viešėjo kvepalų kūrėjas iš Italijos Giovanni Sammarco. Susitikimas su svečiu iš užsienio vyko ketvirtadienio vakarą Užupyje, galerijoje „Menų tiltas“, šalia Užupio angelo.

G. Sammarco prekės ženklas 2013-ais metais pasirodė Šveicarijoje. Pats kvepalų kūrėjas, pasitobulinęs ir įgjęs žinių šioje srityje, prieš ketverius išleido pirmąjį savo aromatą „Vitrum“, atskleidžiantį ypatingą šio kūrėjo potraukį retoms ir natūralioms žaliavoms.

Prekės ženklo kolekciją sudaro penkių rūšių kvepalai, iš kurių keturis sukurti įkvėpė skirtingos moterys, o vienus – apsilankymas garsiausių Italijos šokolado meistrų „Paul de Bondt“ fabrike. G. Sammarco kolekciją sudaro: „Vitrum“ (2013), „Alter“ (2013), „Bond-T“ (2013), „Ariel“ (2015), „Naias“ (2017). Unikalus dalykas, kad visi kvepalų kūrėjo ekstraktai yra pateikiami minimalistiniuose 30 ml buteliukuose.

Renginio metu, susirinkę galėjo ne tik pauostyti visus užsienio svečio kvepalų aromatus, po pristatymo išsirinkusiems mėgstamiausią kvapą dalyviams buvo siūloma juo pasikvėpinti.

Kvepalų meistras gimė Italijoje 1986-ais metais gegužės 9 dieną. 2013-ais metais išvyko gyventi į Šveicariją, kad įgyvendintų savo svajonę kurti kvepalus.

Kvepalų renginio akimirkos - nuotraukų galerijoje.

42 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.