Paso skubos tvarka negavo ir už didesnę sumą

BNS nuotr.

Vakar asmens dokumentą skubos tvarka tikėjęsi gauti vilniečiai, į sostinės migracijos tarnybą bus priversti sugrįžti mažiausiai po paros. Sugedus asmens dokumentų išrašymo įrangai, migracijos tarnybos darbuotojai jų pagaminti skubos tvarka negalėjo net ir už didesnę sumą.

Pasak vidaus reikalų viceministro Giedriaus Surplio, dokumentų išrašymo technikos gedimas įvyko dėl prastos jos būklės. Technikos atnaujinimui pinigai nėra skiriami, todėl ši nebuvo atnaujnta jau beveik dešimtį metų.

Apgailestaudamas dėl susiklosčiusios situacijos viceministras tvirtino, jog lietuviškasis pasas, kuris šiemet švęs 25-erius metus, turėtų būti spausdinamas atnaujintomis mašinomis su garantiniu aptarnavimu, kad piliečiai laiku gautų pasus ir, dėl nesklandaus technikos darbo, neturėtų susidurti su papildomais nemalonumais.

Giedriaus Surplio teigimu, dokumentų spausdinimo mašina bus sutvarkyta per parą.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

25 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.