NATO gali papildyti dar viena narė

BNS nuotr.

Juodkalnija gali tapti pilnaverte NATO nare. Šiandien visos 28 Aljanso šalys pasirašė protokolą dėl valstybės prisijungimo prie NATO.

„Stojimo protokolas ratifikuotas. Ačiū visoms sąjungininkėms ir partnerėms!“, - džiaugėsi Juodkalnijos vyriausybė Twitter paskyroje.

Šiuo protokolu pritarta Juodkalnijos narystei NATO, kurios siekius pats šalies parlamentas patvirtino dar balandžio 28 d. Dokumentą ratifikavus visoms Aljanso šalims, Juodkalnijos prisijungimas prie NATO galimas jau šį mėnesį.

Dar kovo pabaigoje NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ragino esmas sąjungos nares baigti ratifikuoti protokolą iki birželio.

Nors prie NATO prisijungus Juodkalnijai dėl realios pridėtinės vertės - abejojama, šis žingsnis siunčia savotišką žinutę Rusijai. Reaguodama į šį įvykį Rusijos vidaus reikalų ministerija pareiškė pasiliekanti teisę svarstyi savo nacionalinį saugumą ir priiminėti reikiamus sprendimus.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

4 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.