Gėjų lyga rengs mitingą dėl žmogaus teisių

BNS nuotr.

Siekiant atkreipti dėmesį į seksualinių mažumų persekiojimą ir jų teisių pažeidinėjimą Čečėnijoje, Lietuvos gėjų lyga (toliau – LGL) šiandien prie Rusijos ambasados surengs mitingą. Protestas bus rengiamas ir prie Seimo, o pastaruoju bus siekiama išreikšti nepasitenkinimą parlamento darbotvarkėje esančioms iniciatyvoms, kurios priimtos ribotų seksualinių mažumų teises.

Mitingo metu, prie Rusijos ambasados ir Seimo numatoma ištiesti 30 metrų ilgio vaivorykštės spalvų vėliavą, kuri po miestą bus gabenama atviru autobusu.

Pasak vieno iš protesto organizatorių, mitingo pabaigoje vaivorykštės vėliava bus išskleista ir ant Gedimino kalno, taip siekiant parodyti miesto žmonėms, kad sostinė yra atvira ir tolerantiška visiems.

Ši akcija - LGL organizuojamo festivalio „Vaivorykštės dienos“ dalis.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.