„Laisvė Rokenrolui!“ suburs kultūros entuziastus

Laisva visuomenė šiandien po pietų organizuoja akciją „Laisvė Rokenrolui!“. Todėl tie, kuriems iš tiesų svarbi kultūros ateitis, šiandien 16 val. kviečiami atvykti į Nepriklausomybės aikštę, esančią prie Seimo.

Renginio tikslas - drąsiai ir garsiai pareikšti Vyriausybės atstovams, kad žmonės moka ir geba švęsti kultūringai. Rokenroliškos energijos kupini organizatoriai, muzikantai ir šventės dalyviai sieks valdžios žmonėms pranešti, jog nebenorima, kad laisvė būtų varžoma naujais įstatymais, draudimais ir ribojimais.

Akcijos „Laisvė Rokenrolui!“ metu koncertuos žinomos muzikos grupės ir atlikėjai: „Bix“, „G&G Sindikatas“, „ba.“, Vidas Bareikis, Leon Somov & Jazzu, Baltasis kiras ir kiti. Rokenroliškai nusiteikę į aikštę atvyks ir visada šmaikštūs bei energingi Mantas Katleris ir Mantas Stonkusl. 

Koncerto „Laisvė Rokenrolui!“  renginio programa:

  • 16 val. 05 min. Vidas Bareikis
  • 16 val. 25 min.  - „Bix“
  • 16 val. 55 min. - „The Station“
  • 17 val.25 min. - ba.
  • 17 val. 55 min. - Baltasis kiras
  • 18 val. 55 min. - „G&G Sindikatas“
  • 19 val. 25 min. - Leon Somov & Jazzu
  • 21.00 val. -  Radistai su Mantas Katleris ir Mantas Stonkus

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.