vilniuje.info

Vilniaus rajone stirna sukėlė avariją

Vėlyvą sekmadienio vakarą (apie 22 val. 34 min.) Paberžės seniūnijos Kaušiadalos kaime, nutolusiame nuo Vilniaus apie 27 kilometrus, įvyko eismo įvykis. Kelyje Raudondvaris–Giedraičiai–Molėtai staiga pasirodžiusi stirna sukėlė avariją.

Per avariją susidūrus dviems automobiliams, vienas - užsidegė. Maža to, nelaimės metu nukentėjo trys žmonės, kuriems dabar reikalingas ambulatorinis gydymas.

Jaunos, 23-jų metų merginos automobilis „Audi A3“ po akistatos su žvėrimi išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „VW Passat“, kurį vairavo metais jaunesnis vaikinas. Būtent pastarojo automobilis eismo įvykio metu ir užsidegė.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.“

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti