Sostinės degalinėje aidėjo šūviai

BNS nuotr.

Vilniuje pirmadienio naktį apie 1 val. J.Tiškevičiaus gatvėje esančioje degalinėje įvyko susišaudymas. Agresyviai nusiteikę vyrai susikivirčijo su degalinėje dirbusia operatore ir apsaugininku.

Į degalinę atvykus apsaugos darbuotojui kilo konfliktas tarp vieno iš BMW automobilį vairavusių asmenų ir 46-erių metų apsauginio.  Gindamasis užpultasis tris kartus šovė iš tarnybinio ginklo. Po tokio gesto nusikaltėliai skubiai pasišalino iš įvykio vietos.

Į degalinę automobiliais BMW atvažiavę asmenys padarė nemažai materialinių nuostolių. Nusikaltimo metu buvo sulaužytas degalinės gėrimų šaldytuvas bei rūkoma degalinės prekybos salėje.

BMW automobilius vairavę bėgliai apie 1 val. 30 min. sulaikyti vakariniame aplinkkelyje. Tačiau tiek BMW X6 vairavęs 38-erių metų vyras, tiek kartu važiavęs 33-erių metų keleivis – po apklausos paleisti. Po užpuolimo apsaugos darbuotojui lūžo nosies kaulas, todėl dabar jis gydomas ligoninėje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

6 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.