Kairėnų festivalyje – įvairių muzikantų pasirodymai

BNS nuotr.

Prie pat Vilniaus esančiuose Kairėnuose, nuostabaus grožio žydinčiame Vilniaus universiteto (VU) Botanikos sode, vasarą įvyks net aštuoni skirtingų muzikos stilių koncertai po atviru dangumi. Festivalio koncertinėje programoje muzikos mylėtojai atras ne tik šokti kviečiančios muzikos. Bus galima išgirsti ir jautrių, romantiškų koncertų bei programų vaikams.

Birželio 1 d. 19 val. - Vidas Bareikis

Originalusis ir šmaikštusis atlikėjas V.Bareikis atidarys Kairėnų vasaros festivalį. Savo koncertinėje programoje ji pristatys naujus kūrinius, gimusius projekte „Auksinis balsas“, taip pat sugros ir daugumai puikiai žinomus „Trys Kanados“, „Bradas Pitas“, „Bapkės“.

Birželio 18 d. 19 val. - Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Festivalio estafetę po kelių savaičių perims scenoje eksperimentuoti nevengiantys muzikinių-teatralinių chuliganų grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Be abejonės muzikantai sugros savo hitus „Į Venesuelą“ bei „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną“.

Birželio 25 d. 19 val. – Alina Orlova

Romantiškos muzikos mėgėjai nekantriai laukia po pertraukos ant scenos pasirodysiančios, Europoje puikiai žinomos atlikėjos Alinos Orlovos akustinio koncerto. Savo kuklumu žavinti mergina po atviru dangumi rengiamame koncerte virpins klausytojų širdis.

Liepos 9 d. 19 val. – Biplan

Dvidešimties metų jubiliejų atšventusi pop roko grupė „Biplan“ savo gerbėjus koncerte lepins legendiniais bei naujais savo kūrybos hitais.

Liepos 20 d. 19 val. - SUBTILU-Z

Eksperimentinę muziką grojanti ir jau dvidešimties metų veiklą skaičiuojanti grupė improvizuos su melodijomis, klausytojams jas perteiks iš įvairiausių pasaulio vietų. Muzika bus atliekama su perkusija, birbyne ir dviem akordeonais.

Liepos 27 d. 19 val. – Rūta Ščiogolevaitė ir Paulius Zdanavičius

Ilgametė scenos diva R.Ščiogolevaitė bei vienas talentingiausių Lietuvos pianistų Paulius Zdanavičius susirinkusius muzikos klausytojus pamalonins šiltų emocijų vakaru. Atlikėjai perdainuos gražiausias pasaulio arijas, pritaikydami džiazo skambesį.

Rugpjūčio 13 d. 19 val. – Neringa Čereškevičienė

„Tele bim-bam“ įkūrėja, N.Čereškevičienė į koncertą kviečia ne tik tėvelius, bet ir jų mažuosius neklaužadas. Čia tikrai bus galima išgirsti tokius vaikučių šlagerius, kaip „Rytoj skrisim“, „Voras“, „Mamos suknelė“, „Baltoji barnelė“ ir kt. Koncerte bus galima išgirsti ir programą suaugusiems.

Rugsėjo 3 d. 19 val. – Vaida Genytė ir Zbignevas Levickis

Kairėnų muzikos festivalis finišuos sodraus ir romantiško balso savininkės V.Genytės, smuiko virtuozo Z.Levicko bei fortepijonu grojančios Laurynos Lankutytės bendru koncertu. Čia skambės „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“.

Bilietų kainos: 13-15 eur. („Tiketa“)

Organizatoriai lankytojų prašo pasirūpinti skėčiais ir lietpalčiais, jeigu koncerto dieną bus nepalankus oras. Jeigu numatytą dieną lis, koncertas vyks palapinėje. Koncerto dieną bilietai brangs, tačiau juos bus galima ten įsigyti iki renginio likus 3 val.

AlinaOrlova Kairėnai Botanikossodas Biplan AntikvariniaiKašpirovskiodantys VidasBareikis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Vilnius gali vėl didžiuotis išleidžiantis daugiausiai šimtukininkų abiturientų Lietuvoje – vilniečių brandos atestatuose vienas ar daugiau šimtukų įrašyti net 701 mokiniui, o 165 abiturientai gali pasigirti gavę du ir daugiau šimtukų, 40 šimtukininkų daugiau nei pernai. Geriausiai mokyklą baigusiems vilniečiai Vilniaus meras Remigijus Šimašius įteikė padėkos raštus. „Dėkoju kuriantiems ir dar kursiantiems Vilniaus ateitį. Tikiu, kad su Jūsų talentu, sunkiu...
Įvykiai
Šią savaitę baigiasi du mėnesius trukusios kūrybinės dirbtuvės senjorams. Pasitelkdami 3D modeliavimo ir spausdinimo technologijas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“ sostinės senjorai kūrė šviestuvus, kurie taps išskirtiniu dekoro akcentu ir papuoš jų namų erdves. „Mums, kaip organizatoriams, buvo nauja patirtis dirbti su vyresnio amžiaus žmonėmis. Anksčiau daugiausia dirbome su moksleiviais...
Interviu
Jau liepos 17 d. Saulius Petreikis kartu su grupe debiutuos koncertų cikle „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ Kaune, o liepos 21 d. multiinstrumentalisto atliekamą muziką bus galima išgirsti Kairėnų vasaros festivalyje Vilniuje, kur jis pasirodys kartu su įspūdingu „World Orchestra“ projektu. Belaukiant koncertų pasikalbėjome su Sauliumi apie jo turiningą vasarą, netradicinį projektą „World Orchestra“ ir koks yra jam ypatingas klausytojas. Papasakoki, kuo ši...
Sportas
Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo naujuoju treneriu paskirtas 52-ejų portugalas Joao Martinsas. Darbą su komanda jis pradės jau šį vakarą. J. Martinsas puikiai pažįsta Lietuvos futbolą – treneris kelerius metus dirbo Kauno „Stumbro“ trenerių štabe. Šį sezoną portugalo treniruojama Kauno ekipa vienu metu netgi pirmavo A lygoje nepaisant to, kad klubą slėgė finansiniai sunkumai. J. Martinsas profesionalaus futbolininko karjeroje dešimt sezonų žaidė Madeiros...
Švietimas
2019 m. pradžioje Vilniaus universiteto (VU) Tarybai patvirtinus biudžetą ir papildomus 200 tūkst. eurų nukreipus į centralizuotą Mokslo skatinimo fondą, daugiausia šio fondo lėšų bus skiriama mokslininkų projektams įgyvendinti, taip pat jaunųjų mokslininkų mobilumui ir mokslininkų grupių kompetencijoms kelti. VU buvo skelbiami keturi konkursai: mokslinėms idėjoms įgyvendinti, mokslininkų ir tyrėjų grupių kompetencijoms ugdyti, jaunųjų mokslininkų ir kitų...
Sportas
Prieš pat sezoną Valdui Urbonui tapus Lietuvos rinktinės treneriu, M. Zubas sutiko padėti Vilniaus klubui ir sugrįžo į „Žalgirį“. Trenerio iš Lenkijos sutartis galiojo iki sezono pabaigos, bet buvo numatyta galimybė vasarą nutraukti kontraktą. Šia galimybe M. Zubas pasinaudojo - sutartis nutraukta abipusiu sutarimu. „Žalgiris“ dėkoja treneriui už atliktą darbą šiame sezone ir linki sėkmės ateityje.
Įvykiai
Didžiausia šalyje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ plečia vandens tiekimo viešosiose erdvėse paslaugą ir sostinės centre atidarė 5 stacionarias lauko gertuves. Iš stacionarios gertuvės galima prisipilti vandens į savo nešiojamą gertuvę ar kitą daugkartinę tarą, tiesiog vietoje atsigerti iš fontanėlio ar pagirdyti savo augintinį iš apačioje esančios mažos gertuvėlės. „Viešosiose miesto erdvėse įrengdami stacionarias gertuves skatiname gerti tyrą V...
Video
Sostinėje šiandien vyko keletą valandų trukęs pirmasis Lietuvoje hibridinis miesto atsparumo testas „Gedimino legionas“. Tai buvo veiksmo kupinos neeilinės pratybos, kurios miestui padėjo pasitikrinti, kaip savivaldybės įmonės pasiruošusios kritiniais atvejais pačios spręsti ypatingas situacijas ir kibernetinio saugumo grėsmes, kaip operatyviai ir sklandžiai pavyksta koordinuoti tarpusavio veiksmus, pasitelkti kitų tarnybų ir gelbėtojų pagalbą. Buvo pasite...
Įvykiai
Per 2019 m. birželio mėn. Vilniaus viešuosiuose paplūdimiuose išgelbėti 24 skęstantieji (iš jų 18 vaikai), pirmoji medicininė pagalba suteikta 87 kartus (iš jų vaikams – 36 kartus), neatsargiems poilsiautojams 3 kartus teko kviesti greitosios medicininės pagalbos profesionalus. Šiuo metu gelbėtojai daugiau laiko skiria paplūdimių teritorijų priežiūrai ir tvarkymui po vasaros liūčių.