Universitetai rengiasi vasaros sportiniam iššūkiui

BNS nuotr.

Vilniaus universiteto (VU) sveikatos ir sporto centro skyrius šią vasarą pirmą kartą organizuoja tarptautines universitetų sporto žaidynes. Universitetų vasaros iššūkis vyks tris mėnesius - nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 dienos. Kviečiami prisijungti įvairūs akademinių bendruomenių nariai: administratoriai, studentai, mokslininkai, dėstytojai ir kiti darbuotojai.

Universitetų vasaros iššūkio idėja - projekto puslapyje dalyviams fiksuoti savo fizinį aktyvumą, kaupti taškus universitetui, varžytis su savimi pačiu ir bendroje įskaitoje su kitais universitetais. Vilniaus universitetas šią idėją praėjusiais metais išbandė savo akademinės bendruomenės viduje, o šiais metais nuspręsta rengti tarptautines žaidynes. Organizatoriai siekia, jog dalyviai išsiugdytų įprotį būti fiziškai aktyvūs kiekvieną dieną.

Šis sportinė akcija įdomi tuo, jog joje dalyvauja ne tik devyni Lietuvos, bet ir trys užsienio universitetai: Lesterio (Anglija), Trento (Italija) bei Midlesekso (Anglija). Vasaros eigoje laukiama prie žaidynių prisijungiant ir daugiau universitetų. 

Puslapyje aktyvi-vasara.vu.lt registracija veiks nuo birželio 1 d. Vasaros iššūkiui įgavus pagreitį, planuojama išleisti programėlę, jog dalyviams būtų patogiau užfiksuoti savo rezultatus.

10 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.