Universitetai rengiasi vasaros sportiniam iššūkiui

BNS nuotr., Jokūbas
BNS nuotr.

Vilniaus universiteto (VU) sveikatos ir sporto centro skyrius šią vasarą pirmą kartą organizuoja tarptautines universitetų sporto žaidynes. Universitetų vasaros iššūkis vyks tris mėnesius - nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 dienos. Kviečiami prisijungti įvairūs akademinių bendruomenių nariai: administratoriai, studentai, mokslininkai, dėstytojai ir kiti darbuotojai.

Universitetų vasaros iššūkio idėja - projekto puslapyje dalyviams fiksuoti savo fizinį aktyvumą, kaupti taškus universitetui, varžytis su savimi pačiu ir bendroje įskaitoje su kitais universitetais. Vilniaus universitetas šią idėją praėjusiais metais išbandė savo akademinės bendruomenės viduje, o šiais metais nuspręsta rengti tarptautines žaidynes. Organizatoriai siekia, jog dalyviai išsiugdytų įprotį būti fiziškai aktyvūs kiekvieną dieną.

Šis sportinė akcija įdomi tuo, jog joje dalyvauja ne tik devyni Lietuvos, bet ir trys užsienio universitetai: Lesterio (Anglija), Trento (Italija) bei Midlesekso (Anglija). Vasaros eigoje laukiama prie žaidynių prisijungiant ir daugiau universitetų. 

Puslapyje aktyvi-vasara.vu.lt registracija veiks nuo birželio 1 d. Vasaros iššūkiui įgavus pagreitį, planuojama išleisti programėlę, jog dalyviams būtų patogiau užfiksuoti savo rezultatus.

Vilniausuniversitetas VU Sveikatosirsportocentras fizinisaktyvumas universitetųvasarosiššūkis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.