Valdovų rūmuose – programa autizmu sergantiems vaikams

Organizatorių nuotr.

Šį mėnesį valdovų rūmuose bus galima išbandyti edukacinius užsiėmimus šeimoms, kurios augina vaikus, turinčius autizmo spektro sutrikimų. Projektas „Atradimai muziejuje“, kurio iniciatyva organizuojami užsiėmimai, prasidėjo nuo šių metų balandžio 1-os dienos.

Kas bus siūloma užsiėmimų metu? Edukacinė užduotis apie pilis. Jos metu vaikai susipažins su pilimis. Autizmo spektro sutrikimais sergantys vaikai per šį užsiėmimą mokysis statyti pilis iš kinetinio smėlio.

Muziejaus edukatorė Rūta Kaupaitė pasakojo, kad pilys statomos iš kinetinio smėlio, kuris yra hipoalerginis, todėl labai malonus liesti ir puikiai tinka lavinti sensorikai. Per šią veiklą vaikai susipažįsta su senoviniais simboliais ir ženklais, pildo pakabukus iš spalvoto polimerinio molio, kuris lavina smulkiąją motoriką.

Organizatoriai, norėdami užtikrinti dalyvių patogumą, į vieną tokį edukacijos seansą – priima tik po tris šeimas.

Todėl prieš atvykstant į tokią pramogą būtina užsiregistruoti ir užpildyti specialią anketą, kurioje išsamiai aprašyti specifinius vaiko poreikius.

Artimiausios užsiėmimų datos:

• birželio 7 d. (trečiadienis), 16.00 val.

• birželio 8 d. (ketvirtadienis), 16.00 val.

• birželio 9 d. (penktadienis), 14.00 val.

Registracijos nuoroda rasite čia.

3 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.